Sladění

KARTY SLADĚNÍ

Karty Sladění je soubor geometrických symbolů, energetických zářičů, které jsou určené k osobnímu výběru určité kombinace karet pro váš aktuální stav. Jsou odlišné od karet výkladových a tarotových svým zaměřením i původem.
Energie symbolů se dotýkají prazákladu tvorby lidské bytosti a lidského poslání.
Pracujeme-li s nimi, aktivují se nám jemněhmotná těla a naše vědomé spojení s nimi.
Soubor 33 symbolů komunikuje s naším vyšším Já a naším obrazným vnímáním informací. Významy symbolů záměrně nejsou zaznamenány v slovním vyjádření.
Zachovává se v nich tak obrovská šíře významů a to umožňuje velmi pružné individuální použití pro více úrovní najednou – energie symbolu harmonizuje – pošramocený mentální vzorec, s ním spojenou emoci i záznam ve fyzickém těle.

KARTY SYMBOLŮ SLADĚNÍ JSOU VÍCE NEŽ UKAZATELY NA NAŠÍ CESTĚ,
MOHOU VÁM DÁT POCÍTIT PŘES VJEMY TĚLA PODSTATU SEBE.

Symboly si vybíráme v rozšířeném stavu vědomí – jakmile takto vstoupíme se svou intuicí a tedy všemi těly, svou duší do kontaktu se symboly – cítíme výrazněji, které k nám promlouvají.

Karty Sladění – je obrazový soubor 33 symbolů v 11 trojicích. Každá trojice rezonuje s určitou složkou našeho vnímání.
Každý symbol je energetický zářič a vybranou kombinací karet si jejich energie můžeme užívat pro harmonizování jakéhokoliv stavu, který chceme v sobě řešit.
Informace, s kterou přes symbol se spojujeme meditací nebo z vody, se dostane ke zpracování naší logické složky vnímání  až po té, co ji zpracuje naše intuitivní pravohemisférová část naší osobnosti/ inteligence.
V praxi to znamená –
že určité signály, ať už je to pobolívající hlava, tlak někde na těle nebo tlak psychický – většinou ze vztahů, vás přimějí k potřebě hledat pomoc a chuť si tedy vybrat nějakou kombinaci symbolů. Zklidněním mysli, prodýcháním či meditací vstoupíte otevírajícím symbolem / třeba tak, že ho před sebou nakreslíte/ do rozšířeného stavu vědomí – a vyberete z přehledu nebo z rozložených karet 1-4 karty. Skleněný džbán nebo lahev naplníte vodou a kolem ní postavíte karty asi na 20 minut. Vodu pak popíjíte v průběhu dne a možná se budete divit, že vám víc chutná a že jí dokážete vypít víc než obvykle… ☺ Večer, pokud najdete klidný koutek můžete karty jednu po druhé položit před sebe a zadívat se na ni, s klidným prodýcháváním po chvíli zavřít oči a vnímat jen její energii, všímat si, co to ve vás vyvolává.
Fyzické tělo reaguje a dává vám jasné signály o pociťování těchto energií….

Cestou k podstatě své existence se přibližujeme a dostáváme stále víc do stavu čisté – svobodné mysli – tedy větší odolnosti před strachy a modely utrpení.
Přeji vám hodně síly, odvahy a vytrvalosti.